Contact

CONTACT
Wij geven graag meer informatie over De Eendracht.

Heb je vragen, wil je meer informatie, of heb je interesse om lid te worden, neem dan contact op met één van onze bestuursleden. Onderaan deze pagina vind je alle contact gegevens.

CONTACTGEGEVENS

Voorzitter
Richard Heithuis
voorzitter@eendrachtalmelo.nl

Secretaris
Erna Kleinmeijer-Geuke
secretaris@eendrachtalmelo.nl

Penningmeester
Han Olthof
penningmeester@eendrachtalmelo.nl

Bestuurslid / evenementen
Herman Meijer
herman@eendrachtalmelo.nl

Bestuurslid
Karin de Gooijer
karin@eendrachtalmelo.nl

Bestuurslid / PR
Romy Asmus
romy@eendrachtalmelo.nl

Repetitielokaal
Wijk- en Jeugdcentrum De Trefhoek
Ootmarsumsestraat 247
7603 AD ALMELO

Repetitietijden
Repetities vinden plaats op maandag.
Groot orkest 19.30 – 21.30 uur

Kijk voor meer informatie ook op onze Facebook pagina en volg ons op Twitter.